Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Замовлення

Ви не хочете марнувати свого часу, а замовити професійно виконану роботу у нас?

Для того, щоб замовити потрібну вам роботу, вам потрібно перерахувати гроші і тількі після цього ми вишлемо роботу вам в електронному вигляді (відразу потрібно уточнити, ми знаходимось не в Києві, тому на диску, чи роздрукувати в нас немає можливості) на адресу яку ви вкажете в нижченаведеній формі.

На сьогодні можливі 2 варіанти оплати:
- оплата через будь-яке відділення Приватбанку на платіжну картку
№ 5168-7420-6000-9572, ПІБ: Гайтан Едуард Анатолійович (гроші йдуть 5-10 хвилин).

- також можна перевести гроші за допомогою Web-Money (для отримання реквізитів для оплати - звертайтесь за координатами, вказаними на сайті).


Всі відповіді на питання з приводу оплати і отримання роботи, скоріше за все, ви зможете знайти в розділі Питання - відповіді, якщо ж не знайдете там - то ви їх можете задати в тому ж розділі, ми вам відповімо. Або на форумі Не задавайте питань у формі замовлень, на них ми відповідати не будемо.

Хочемо наголосити: якщо ви маєте можливість бажано продублювати замовлення (у формі замовлення, а також смс на мобільний).
Ну і відповідаю на питання, яке ви всі задаєте першим коли дзвоните: - я хочу замовити, чи можна, ось я в Інтеренеті знайшов.
- Можна, чого ж не можна, для чого ж ми зробили цей сайт. Але є різні люди, є які переводять гроші і півдня мовчать, яка тема ніхто не знає. Я пропоную, пишіть смс з темою, відразу ви отримаєте відповідь про термін (обично відразу), потім надсилайте гроші.


Форма замовлення


  Ім’я: *
  E-mail: *
  Предмет:
  Ваш тел.:
  Тема роботи: *
  Примітки: *

 Реклама

Реферати та курсові
 Наші координати
Icq 2-353-695
 Питання-відповіді
Как перевести деньги с помошью мобильного телефона оператор "Киевстар"
Возможен ли такой вариант? У меня есть готовый диплом, но мой руководитель сделала очень много замечаний по этому диплому. Возможно ли, что кто-то из Ваших сотрудников возьмется за исправление ошибок и недочетов?
Как перевести деньги на мобильный телефон, если у меня нет телефона
Можна заказать работу смс-кой
Я замовив більше ніж 24 год назад реферат. Відповіді немає.Чому?
 Friend