Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Замовлення
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
- Форум
- Бібліотека
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Новини

Інтернет-магазин канцтоварів - плюси і мінуси


Як і практично будь-який інший бізнес в наш час, магазин канцтоварів може успішно функціонувати в віртуальному просторі. Інтернет-магазин - це море можливостей з мінімальними витратами. Не треба особливо витрачатися на приміщення, комунальні послуги, обладнання, зовнішню рекламу та зайвий персонал. Продажі канцтоварів через інтернет є ідеальним форматом їх роздрібної реалізації. Завдяки економії на витратах, ціни на товари інтернет-магазину стають дешевшими, ніж в стаціонарних торгових точках. Це конкурентна перевага, помножена на досить велику кількість потенційних користувачів мережі, є формулою потенційного успіху інтернет-магазину, наприклад такого як магазин akcenter.com.ua, який досяг успіху за досить короткий термін.

У найближчому майбутньому продажі інтернет-магазинів перевищать оберти стаціонарних магазинів, оскільки зараз навіть діти здатні підбирати цікаві для них товари в мережі. Крім того, зручність інтернет-магазину полягає у відсутності необхідності самостійного відвідування магазину, що дуже зручно в умовах завантаженого трафіку мегаполісів і відсутності зайвого часу у клієнтів. Інтернет-магазин за бажанням клієнта здійснює адресну доставку всіх замовлених їм товарів. Припустимо потрібні канцтовари для офісу: файли, паперу, скріпки, ручки та інші канцтовари тут можна замовити і отримати з доставкою, не встаючи з робочого місця.

В даний час роздрібні продажі найчастіше здійснюються шляхом поєднання стаціонарних і інтернет-магазинів. В умовах кризи бізнес тяжіє до скорочення кількості стаціонарних торгових точок з низькою рентабельністю. Інтернет-магазин канцтоварів на базі стаціонарного магазину зручний тим, що використовується один і той же товар, склад і персонал. Вкладати гроші в щось інше, крім сайту та його просування, не потрібно.

Рекламуючи себе, інтернет-магазин також просуває стаціонарний магазин (торгову мережу). Інтернет-магазин канцтоварів можна просувати різними способами. Це може бути традиційна реклама на телебаченні, радіо і в періодичних друкованих виданнях. Однак найбільш ефективною буде реклама в мережі. Реклама в інтернеті діє вибірково (завдяки зручному таргетуванню) і може бути оплачена тільки за фактично залучених на сайт клієнтів.

Багато людей вже знають, що купувати товари через інтернет-магазини набагато вигідніше, ніж через стаціонарні торгові точки. Зекономлений на відвідуванні магазину час краще витратити на корисніші справи, так як час - це гроші. Крім того, купуючи канцтовари в інтернеті, простіше контролювати свої витрати, так як віртуальні покупки рідше відбуваються імпульсивно.

Автор: admin
Прочитали: 12 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное


Читайте так же:
 • Стоит ли переходить на виртуальный хостинг или ВДС?
 • Правила написания магистерской работы
 • Який принтер вибрати для дому?
  Вернуться назад

  Комментарии (0)
  Вы не авторизованы! Комментарии могут оставлять только зарегистрированные и авторизованные пользователи!

   Реклама

  Реферати та курсові
 •  Наші координати
  E-mail: admin[@]studentu.org.ua
  Тел. +38-067-874-35-92
  Icq 2-353-695
   Питання-відповіді
  Как перевести деньги на мобильный телефон, если у меня нет телефона
  Какие сроки выполнения заказа
  Какой курс пересчета у.е.
  Как перевести деньги с помошью мобильного телефона оператор "Киевстар"
  Что нужно указывать в примитках в форме замовлення
   Friend