Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Замовлення
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
- Форум
- Бібліотека
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Новини

Який принтер вибрати для дому?

Задаючи питання, який принтер краще вибрати, в першу чергу, більшість орієнтуються на абстрактне поняття «принтер для дому».

Задаючи питання, який принтер краще вибрати, в першу чергу, більшість орієнтуються на абстрактне поняття «принтер для дому». Адже вибираючи пристрій для офісу, приміром, найчастіше дотримуються встановлених критеріїв. Однак використання принтера вдома відрізняється від офісного варіанта роботи з ним, і тут орієнтація на отримання широкого функціоналу за відносно невисоку ціну.

Прагнення покупців купити економічний принтер для дому, вміщає в себе практично всі можливості офісного варіанта підхоплюють виробники. Попит народжує пропозицію, але домашні моделі принтерів, як правило, не відрізняються особливою надійністю і продуктивністю. Тому для тих, хто шукає довговічний принтер, варто придивитися до моделей, що використовуються в малих офісах.

В першу чергу, вибір принтера залежить від того, які завдання він повинен виконувати. Для тих, хто друкує не дуже часто, до того ж невеликими тиражами, то можна сміливо вибирати недорогі моделі. Ці принтери так званого нижчого чи середнього цінового діапазону повністю забезпечать потреби тих, хто не використовує принтер в роботі, а лише зрідка.

Якщо в день потрібно друкувати більше, ніж 10 сторінок. Для таких потреб вже не підходить попередній економ-варіант, так як при такому навантаженні він може швидко вийти з ладу. Щоб друкувати щодня і в великій кількості варто зупинитися на більш дорогих струменевих принтерах.

Що стосується того, який принтер краще купувати – кольоровий або монохромний, то абсолютно недоцільно брати кольоровий для друку виключно документів. З точки зору раціонального використання витратних матеріалів. Кольоровий струменевий принтер, наприклад, з цієї точки зору не економічний: якщо не друкувати кольорові документи, фарба в будь-якому випадку буде використовуватися. Завжди потрібно буде перевірити, чи працює друкуюча голівка або прочистити дюзи.

Скільки коштує принтер для дому

Так звані «домашні» принтери можна виділити лише в аспекті ціни. До таких відносяться моделі, ціна яких не перевищує 150 доларів. Є моделі і за 40 доларів, рекомендувати їх для приватного домашнього використання не можна. Чому?

Суперекономічні моделі мають ряд проблемних аспектів, серед яких:

вкрай невисока функціональність;
мінімальна швидкість друку;
нераціональна витрата матеріалу;
ненадійність.

Перші два критерії ще терпимі для тих, хто не так часто користується принтером. Але ось такі дві проблеми явно не будуть працювати на користувача. Так, бюджетні варіанти швидко виходять з ладу, втрачаючи можливість багаторазового використання картриджа.

Який принтер краще купити: струменевий або лазерний?

Якщо з ціною непоганого принтера для дому ще можна визначитися практично однозначно, то з модифікацією цього пристрою все складніше. Обумовлено це тим, що і ті, і інші мають недоліки, напевно, не менше, ніж переваг. Щоб розібратися який принтер купити для дому, варто розглянути їх за критеріями.

Ціновий критерій
Струменевий принтер дешевше лазерного. Причому часом у 2-3 рази. Однак обслуговування струминного пристрою може обійтися набагато дорожче, ніж експлуатація лазерного принтера. Зрозуміло, що якщо кожен раз міняти картридж, то покупку струменевого принтера економною не назвати, в той час як використання лазерного обійдеться дешевше.

Швидкість друку
Незважаючи на те, що струменеві принтери в цьому аспекті постійно удосконалюються, лазерний все ж таки друкує швидше. Який принтер купувати з цих двох, залежить скоріше від того, скільки потрібно друкувати: для великих обсягів краще використовувати лазерний пристрій.

Наявність кольорового друку та її якість
В цьому аспекті за якістю кольорових документів виграє струменевий принтер. Хоча і лазерні варіанти мають цю функцію, проте вони поступаються конкурентам. Перевага струменевих не тільки в якості, але й кількості – ціна лазерного принтера, як і витрати на матеріали для кольорового друку на ньому досить високі. Таким чином, кольоровий друк – прерогатива струменевого пристрою.

Наявність фотодруку та її якість
Якщо подумати, який брати принтер для цього виду друку однозначно підійде лише струменевий. Лазерний фотодрук досить посередній, порівняно зі струминевим.

Енергоспоживання
Більш економічний у цьому плані струменевий принтер. До того ж – більш безпечний. Так, лазерний принтер споживає велику кількість струму під час прогрівання печі.

Як вибрати принтер, сканер, копір

МФУ – багатофункціональний пристрій, що поєднує функції принтера, сканера, ксерокса, а іноді і факсу. В основному вони представлені з струменевою технологією чотириколірного друку. МФУ для домашньої друку потрібно вибирати за тими ж критеріями, що і принтер. Тому точно так само потрібно звертати увагу на швидкість друку, якість кольорової і фотодруку, а також швидкість роботи.

Однак на критерії наявності кольорового друку можна пристойно заощадити, якщо немає критичної необхідності її використання. Новий комплект картриджів для МФУ деколи стоїть практично так само, як і сам пристрій. Хоча сьогодні виробники модифікували кольоровий картридж, розділивши його на відсіки. Отже, міняти фарбу стало легше.

Вибираючи, який краще взяти принтер, слід пам'ятати, що у МФУ є кількісний недолік – невелика ємність картриджів. Однієї заправки буде вистачати на трохи більше, ніж двісті чорно-білих копій і 70 кольорових. А при фотодруку і то менше.

Яка модель принтера краще?

Серед авторитетних виробників принтерів і МФУ найбільш популярні HP і Canon. Вони підходять для не дуже частого використання фотодруку, однак видають якісні знімки.

Якщо потрібно робити багато кольорових документів, то рекомендуються принтери виробника Epson. 6-кольорова модифікація цього пристрою також допоможе заощадити на друці великої кількості фото.

Велика кількість принтерів представлена на сторінці http://moyo.ua/comp-and-periphery/office/printer/ Інтернет магазину MOYO.

Найбільш актуальні струменеві монохромні принтери також представлені фірмою Epson. Популярні моделі М100, М105. а також МФУ моделі М200 дають відповідь на питання якої фірми краще купити принтер.

Лазерні модифікації представлені моделями HP і Canon. Відповідно якісними моделями користувачі визнають HP LaserJet P1102

Резюмуючи, можна сказати наступне:

Хороший і недорогий принтер знайти можливо – головне не впадати в крайнощі, вибираючи вкрай бюджетні варіанти. Купуючи принтер або МФУ варто пам'ятати, що велика функціональність вимагає відповідно і великих витрат при поєднанні декількох пристроїв в одному. Якщо не знаєте, який принтер вибрати для дому, спирайтеся на те, для яких потреб він потрібен, наскільки важлива швидкість роботи.

Автор: admin
Прочитали: 10 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное


Читайте так же:
 • Пленка оракал с изображением – где найти ей применение
 • Стоит ли переходить на виртуальный хостинг или ВДС?
 • Правила написания магистерской работы
  Вернуться назад

  Комментарии (0)
  Вы не авторизованы! Комментарии могут оставлять только зарегистрированные и авторизованные пользователи!

   Реклама

  Реферати та курсові
 •  Наші координати
  E-mail: admin[@]studentu.org.ua
  Тел. +38-067-874-35-92
  Icq 2-353-695
   Питання-відповіді
  Возможен ли такой вариант? У меня есть готовый диплом, но мой руководитель сделала очень много замечаний по этому диплому. Возможно ли, что кто-то из Ваших сотрудников возьмется за исправление ошибок и недочетов?
  А если я буду отправлять деньги не с того номера которий указал
  Как перевести деньги на мобильный телефон, если у меня нет телефона
  Пишите ли вы работы под заказ
  Чи можлива співпраця з вами...
   Friend