Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Замовлення
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
- Форум
- Бібліотека
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Новини

Вищі навчальні заклади Польщі та їх особливості. Магістратура в Польщі


Отримати вищу освіту за кордоном мріє практично кожен абітурієнт. Багатьох зупиняє цінова політика навчальних закладів, а деяких - дальність університету. Побороти свої страхи можна, якщо більш ретельно ознайомитися з умовами вступу та навчання.

Всі ВНЗ Польщі працюють за єдиною схемою: абітурієнт здає документи, зараховується до лав студентів і вчитися 3-4 роки, після чого отримує ступінь бакалавра. Далі студент має право забрати документи і відправитися на пошуки роботи, або ж залишитися в інституті і через 2 роки стати магістром. За статистикою другий варіант вибирає більшість.

Найперспективніші ВНЗ

ВНЗ ПольщіУ Польщі налічується понад 500 навчальних закладів, які готові прийняти іноземного абітурієнта. ВНЗ Польщі діляться на державні і приватні. Щорічно незалежною комісією складається рейтингова таблиця університетів країни, де демонструються найпрестижніші і найбільш розвинені інститути. При складанні рейтингу враховуються такі критерії, як викладацький склад і його кваліфікація, наявність наукових і дослідницьких центрів, лабораторій та спеціально обладнаних кафедр. На даний момент першу п'ятірку рейтингової таблиці займають державні ВНЗ Польщі, а саме:

 1. Варшавський університет;
 2. Ягеллонський університет;
 3. Університет імені Адама Міцкевича (м Познань);
 4. Варшавський політехнічний університет;
 5. Вроцлавський технічний університет.

Ці навчальні заклади можуть похвалитися багаторічною історією і прогресивною манерою викладання. Серед викладацького складу - кандидати наук, всесвітньо відомі вчені, дослідники та професори. Багато з них отримали Нобелівські премії за свої розробки. Найпопулярніші ВНЗ Польщі представлені на сайті компанії Моя Едукація.

Переваги для студентів

Вчитися в Польщі престижно. Крім того, що іноземний студент отримує європейську освіту, він ще заводить нові знайомства, вчить місцеву мову і напрацьовує практику в межах наукових лабораторій. Про те, як здобути освіту за кордоном, розкажуть фахівці компанії Моя Едукація.

У польських університетах можна навчатися на одній із запропонованих спеціальностей. Економічні інститути спеціалізуються на навчанні економістів, менеджерів, маркетологів і бухгалтерів. Юридичну освіту в Польщі можна отримати у Вищій школі соціальної психології (м.Варшава) та Університеті управління і права імені Е. Ходковськой (м.Варшава). Також варто відзначити, що практично в кожному університеті є юридичні та економічні факультети.

Магістратура в Польщі: особливості та переваги навчання

Магістратура в ПольщіНавчання за кордоном - це прекрасна можливість отримати вищу освіту на європейському рівні, а також знайти високооплачувану роботу. Для іноземних абітурієнтів відкриваються нові горизонти, вони заводять нові знайомства і бачать перспективи.

Навчатися в польському університеті може абсолютно будь-який українець, який отримав середню освіту. Навіть юнаки, які закінчили 9 класів, можуть стати студентами польських училищ і коледжів. Для вступу в навчальний заклад необхідно заздалегідь зібрати пакет документів і передати їх до приймальної комісії. Інформаційний проект Моя Едукація був створений для допомоги абітурієнтам, які бажають пройти курс навчання за кордоном.

Як проходить навчання в польських ВУЗах

Кожен польський університет щорічно відкриває свої двері перед іноземними абітурієнтами. Сюди з'їжджаються молоді люди з України, Росії, Німеччини, Румунії та інших європейських країн. Система освіти мало чим відрізняється від інших методів: спочатку абітурієнт отримує ступінь бакалавра, потім продовжує вчитися на магістра. Багато навчальних закладів пропонують заочне і дистанційне навчання за кордоном. Цей варіант влаштує тих, хто не має можливості навчатися за денною основі, хто має постійну роботу і не може її покинути.

Магістратура в Польщі триває 2 роки. За цей проміжок часу студент напрацьовує не тільки знання, але незамінний досвід. Заняття проходять досить цікаво. Більшість уроків є практичними і проходять на території дослідних центрів або лабораторій при інституті.

Розцінки на навчання в Польщі

Вартість навчання в ПольщіВищу освіту в Польщі можна отримати в межах приватного або державного ВНЗ. Перші славляться своїми низькими цінами, другі - віковою репутацією. Найстаріші і перспективні установи відносяться до державних. Серед них можна виділити Ягеллонський, Варшавський і Сілезький університети, а також Університет Марії Кюрі-Склодовської.

Вартість магістратури в Польщі залежить від типу навчального закладу, спеціальності та форми навчання. Заняття проходять на англійській або польській мові. Для тих, хто вступив після закінчення вітчизняного ВНЗ, пропонуються інтенсивні мовні курси, де студенти швидко вивчать необхідну для навчання мову.

Безкоштовна магістратура в Польщі доступна для тих, хто має карту поляка або володіє високими знаннями. У першому випадку буде потрібно представити необхідні документи, у другому - підтвердити навички приймальної комісії. Плюс до всього, численні зарубіжні університети пропонують поборотися за бюджетне місце на конкурсній основі. Гранти на навчання за кордоном являють собою довгострокову субсидію, яка надається грамотному, перспективному і цілеспрямованому студенту. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку та виконати завдання, результати якого визначать переможця.


Автор: admin
Прочитали: 13 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное


Читайте так же:
 • Пленка оракал с изображением – где найти ей применение
 • Стоит ли переходить на виртуальный хостинг или ВДС?
 • Правила написания магистерской работы
  Вернуться назад

  Комментарии (0)
  Вы не авторизованы! Комментарии могут оставлять только зарегистрированные и авторизованные пользователи!

   Реклама

  Реферати та курсові
 •  Наші координати
  E-mail: admin[@]studentu.org.ua
  Тел. +38-067-874-35-92
  Icq 2-353-695
   Питання-відповіді
  Как вы узнаете, кто перевел деньги
  Возможен ли такой вариант? У меня есть готовый диплом, но мой руководитель сделала очень много замечаний по этому диплому. Возможно ли, что кто-то из Ваших сотрудников возьмется за исправление ошибок и недочетов?
  Пишите ли вы работы под заказ
  Скажите пожалуйста, сколько стоит контрольная работа. Я понимаю вопрос не сложный, но ответ я не нашла. может плохо искала;)
  Чому у вас так дешево коштує написання роботи, наприклад, диплом - 300 грн.
   Friend