Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Замовлення
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
- Форум
- Бібліотека
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Особливості оформлення сторінки зі змістом

Зміст, план роботи, оформлення, Зміст роботи
Зміст роботи подається після титульної сторінки. Звідси розпочинається нумерація сторінок арабськими цифрами у правому верхньому куті без крапки після цифри; на цій сторінці проставляється цифра 2.
У змісті наводяться всі заголовки (назви рубрик) роботи та вказуються сторінки, на яких розпочинаються рубрики. Назви змісту мають точно відповідати назвам рубрик, наявним у тексті. Скорочувати або подавати їх в іншій послідовності, іншому формулюванні та співвідношенні, ніж у тексті, не можна.
Заголовки однакових ступенів рубрикації слід розміщувати один під одним (тобто назви розділів - на одному рівні, підрозділів - на іншому, із відступом вправо на три-п'ять знаків). Усі заголовки пишуться з великої літери, крапка після них не ставиться. Останнє слово кожного заголовка з'єднують з відповідним номером сторінки за допомогою крапок, проставлених через один інтервал (...........).
Нумерація рубрик будується за індексаційною системою, тобто за допомогою цифрових номерів (подвійних, потрійних), що включають номер даної рубрики і номер рубрики, якій вона підпорядкована, наприклад:
1.2. - другий параграф першого розділу;
2.3.1. - перший пункт третього параграфу другого розділу і т. ін.
Назви розділів (частин, глав), якщо їм присвоєно номери з однієї цифри (1., '?... 3.), вказуються без слів "Розділ", "Глава", "Частина". Особливості

Дата публикации: 27.06.2006
Страница прочитана: 4804 раза

Вернуться назад


Комментарии (0)
Вы не авторизованы! Комментарии могут оставлять только зарегистрированные и авторизованные пользователи!

 Реклама

Реферати та курсові
 Наші координати
E-mail: admin[@]studentu.org.ua
Тел. +38-067-874-35-92
Icq 2-353-695
 Питання-відповіді
Как перевести деньги на мобильный телефон, если у меня нет телефона
Возможен ли такой вариант? У меня есть готовый диплом, но мой руководитель сделала очень много замечаний по этому диплому. Возможно ли, что кто-то из Ваших сотрудников возьмется за исправление ошибок и недочетов?
Пишите ли вы работы под заказ
Как перевести деньги с помошью мобильного телефона оператор "Киевстар"
Скажите пожалуйста, сколько стоит контрольная работа. Я понимаю вопрос не сложный, но ответ я не нашла. может плохо искала;)
 Friend
Подробное описание дизельный электрогенератор здесь.