Українські реферати та курсові
Здравствуйте, Гость | Авторизация | Регистрация  | Новости
 Головне меню
- Головна сторінка
- Новини
- Методичні вказівки
- Пошук
- Кабінет
- Роботи відвідувачів
- Замовлення
- Питання - відповіді
- Ваші відгуки
- Карта сайту
- Дошка оголошень
- Форум
- Бібліотека
Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
Kонтекстная реклама
Українські реферати та курсові
Початок розділу > Податкова система

Закон про цінні папери та фондовий ринок

Коментар до закону, 45 с., 8 у.о.

Відображаючи будь-які операції з цінними паперами в податковому та бухгалтерському обліку, виходять із норм спеціального законодавства, що визначає сутність і порядок обігу цінних паперів певного виду. Основним документом тут є Закон про цінні папери. Адже недаремно навіть ДПАУ у своїх роз'ясненнях часто звертається до цього Закону. Отже, і нам з вами потрібно бути в курсі.
Цей законодавчий акт регулює відносини, що виникають при розміщенні, обігу цінних паперів та проведенні професійної діяльності на фондовому ринку. Новий закон складається із шести розділів.
Першими двома розділами визначено поняття цінних паперів та фондового ринку, форми випуску, типи і види цінних паперів, порядок передачі прав та виконання зобов'язань за цінними паперами. Третій розділ присвячено професійній діяльності на фондовому ринку, порядку створення та діяльності фондової біржі. Розділом четвертим визначено етапи емісії цінних паперів у разі відкритого (публічного) та закритого (приватного) їх розміщення, порядок реєстрації випуску і проспекту емісії цінних паперів, обліку зареєстрованих випусків цінних паперів, вимоги до закритого (приватного) та відкритого (публічного) розміщення цінних паперів тощо. Розділи п'ятий і шостий визначають порядок і умови розкриття інформації на фондовому ринку та порядок регулювання ринку цінних паперів.
При першому знайомстві з Новим законом відразу впадають в очі визначення окремих термінів, наведені у статті 1. Серед них можна зустріти як знайомі вам, так і не дуже. До того ж у тексті Нового закону запроваджено чимало інших визначень, що значною мірою має полегшити роботу з документом. З ними зараз я Вас і ознайомлю… 23 лютого 2006 року Верховною Радою України був прийнятий та 28 березня 2006 року підписаний Президентом України Закон України «Про цінні папери та фондовий ринок», головним розробником якого є Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Даний закон набуває чинності з 12 травня 2006 року.


Дата: Вторник, 20 Июнь 2006
Переглянута: 5945 раз

Як отримати цю роботу безкоштовно

Замовити реферат, курсову Як замовити дану роботу    Відгуки про реферат, курсову Використані електронні підручники    В вибране В вибране

Інші роботи з даного предмету
 • Збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства
 • Орендні платежі
 • Акцизний збір та його роль у формуванні бюджету
 • Податкові надходження
 • Оподаткування операцій з рорахунком векселями
 • Фіксований сільськогосподарський податок
 • Відповідальність платників податків, платежів, обов’язкових зборів за порушення законодавства
 • Загальнодержавні податки
 • Податкова система України
 • Податки. Податкова політика держави
  Вернуться назад

  Комментарии (0)
  Вы не авторизованы! Комментарии могут оставлять только зарегистрированные и авторизованные пользователи!

   Реклама

  Реферати та курсові
 •  Наші координати
  E-mail: admin[@]studentu.org.ua
  Тел. +38-067-874-35-92
  Icq 2-353-695
   Питання-відповіді
  Как перевести деньги с помошью мобильного телефона оператор "Киевстар"
  Какие сроки выполнения заказа
  Как перевести деньги на мобильный телефон, если у меня нет телефона
  Можно ли вам перепродать работу которая не понадобилась, но была куплена в агенстве
  Возможен ли такой вариант? У меня есть готовый диплом, но мой руководитель сделала очень много замечаний по этому диплому. Возможно ли, что кто-то из Ваших сотрудников возьмется за исправление ошибок и недочетов?
   Friend